Burada Manzara Harika pdf – Yandex indir

tarafından
8
Burada Manzara Harika pdf – Yandex indir

”Ne olacağım ben? Bundan sonra nasıl devam edeceğim? Yaşamım nasıl ilerleyecek? Aynı biçimde mi sürecek? Ya da sürecek mi? Neydim, ne olacağım? Kendi ülkemde öleyazmıştım. Nepal’de de yaşayamam? Yaşamak ne anlama geliyor? Yaşama taklidim ne zaman bitecek? Müstakbel geleceğim nerde? Nereye gitmeli? Kimi sevmeli? Neye bağlanmalı? Kendimi nasıl unutabilirim? İpsiz sapsız dolanarak yaşanabilir mi?“ Neşe Cehiz, Burada Manzara Harika’da bir yolculuğu anlatıyor. Ama nasıl bir yolculuk? Hareket eden bir otobüsün tekerleri mi, yoksa aklımızın kıvrımları mı? Şu havalanan bir uçak mı, yoksa ruhumuz mu kanatlanmış gidiyor? Peki, şu dalgalı sularda bata çıka ilerleyenler, neşeli ve heyecanlı gezginleri taşıyan gemiler değil de hayallerimiz olabilir mi? Tüm bu sorular yeni cevapları, her cevap da yeni bir soruyu yaratırken ortaya çıkan labirent de hayatın kendisi oluyor. Belki gerçekten Nepal’de havai kıyafetlerle dolaşıyor, belki de evimizin salonunda ayaklarımızı uzatmış aylak aylak oturuyoruz… İşte harika olan manzara!
 

Burada Manzara Harika isimli 131 sayfadan oluşan kitap ; Neşe Cehiz tarafından yazılmış ve İLETİŞİM YAYINLARI yayınevinin 08.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Doctor Strange 1 pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Doctor Strange 1 indir, Doctor Strange 1 oku ve Doctor Strange 1 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Burada Manzara Harika pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.