Boşluk / Bir Narkotik Polisinin Kaleminden pdf – Yandex indir

Boşluk / Bir Narkotik Polisinin Kaleminden pdf – Yandex indir

Hayatın bizlere nerede ve ne zaman, ne getireceğini kim bilebilir ki! Hayat süprizlerle, acı ve kayıplarla doludur! Günlük yaşamda bazen  önemsiz ve basit kayıplar yaşarız. Tıpkı, bir çorabın tekini, bir tokayı, bir kalemi, silgiyi ya da kâğıt parçasını kaybetmemiz gibi. Ancak başka ağır kayıplar vardır ki, sevdiğin birini, arkadaşını, aşkını, sağlığını ya da işini gücünü kaybetmek gibi, işte bunlar önemlidir. Her ne olursa olsun BOŞLUK’tan kurtulma, sıkıntıların üstesinden gelme, iyileşebilme, zorluklarla baş edebilme, tüm olumsuzluklara rağmen inadına hayata nasıl tutunacağımızı gösteren yaşanmış gerçek hayat hikayeleri ile  fırtınalı denizde yolunu kaybetmiş insanlara ışık tutmaya, kısaca bağımlılık hakkında toplumu bilgi sahibi kılmaya, endişeli ebeveynlere yol göstermeye çalıştık.
 
Değerli anne ve babalar!
Uyuşturucu maddeler ve bağımlılık gelişimi hakkında bilgi sahibi olmadan kendimizi ve çocuklarımızı yeterince bu tehlikelere karşı koruyamayız…
 
Ebeveynlerin ve gençlerin okumaları gereken, çağımızın virüsü madde bağımlılığı ile mücadelede neler yapılması gerektiğini anlatan, uyuşturucu tacirlerinin insanlara nasıl yaklaştığını, korkunç tuzaklarına nasıl düşürdüklerini, kullandıkları akıl almaz yöntemleri, uyuşturucunun insanı ne hale getirdiğini yaşanmış gerçek olaylarla anlatan ve önleyici bilgiler veren bir başucu kitabı.
 

Boşluk / Bir Narkotik Polisinin Kaleminden isimli 264 sayfadan oluşan kitap ; Mustafa Yücel tarafından yazılmış ve MEMENTO MORİ YAYINLARI yayınevinin 27.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Tefsire Adanmış Bir Ömür M. Sait Şimşek (Ciltli) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Tefsire Adanmış Bir Ömür M. Sait Şimşek (Ciltli) indir, Tefsire Adanmış Bir Ömür M. Sait Şimşek (Ciltli) oku ve Tefsire Adanmış Bir Ömür M. Sait Şimşek (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Boşluk / Bir Narkotik Polisinin Kaleminden pdf – Yandex indir - PDF indir