Bonsai Adım Adım Profesyonel Bir Bonsaici Olmaya Doğru (Yetiştirme-Biçimlendirme ve Bakım) pdf – Yandex indir

tarafından
2
Bonsai  Adım Adım Profesyonel Bir Bonsaici Olmaya Doğru (Yetiştirme-Biçimlendirme ve Bakım) pdf – Yandex indir

Sabrın ışığında yeşeren mucize bir ağaç olan adlandırılan Bonsai, kent insanının doğaya olan özlemini yansıtır. Bonsai yetiştiriciliği aynı zamanda ağaçların yaşamını konu edinen bir sanattır da, Johann Kastner yirmi yılı aşkın bir süredir eşi ile birlikte kendisini işte bu sanata vermiş ve Adelsried’deki Bonsai Stüdyosu ile ön plana çıkan bir uzman. Bonsai yetiştiriciliğine adım atmak veya bu sanatta ilerlemek isteyen herkese hitap edebilen eserinde ; bu sanatın başlıca stillerinden, başlangıç malzemeleri seçimine, evde bonsai kültüründen, toprak ve besin maddelerine, teşhis listesinden, temel biçimlendirme teknikleri ve budamaya kadar ihtiyacınız olan her konuda sağlam ve pratik çözüm önerilerine ulaşabileceksiniz. Toprak ve bitkilerle ilişkilerimizi güçlendirdiğimiz ilkbahar aylarını selamlarken, hem kendiniz hem de dostlarınız için keyifli bir hediye !
 

Bonsai
Adım Adım Profesyonel Bir Bonsaici Olmaya Doğru (Yetiştirme-Biçimlendirme ve Bakım) isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; Johann Kastner tarafından yazılmış ve NAİL KİTABEVİ YAYINLARI yayınevinin 26.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Osmanlı Meyveli Et Yemekleri pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Osmanlı Meyveli Et Yemekleri indir, Osmanlı Meyveli Et Yemekleri oku ve Osmanlı Meyveli Et Yemekleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bonsai Adım Adım Profesyonel Bir Bonsaici Olmaya Doğru (Yetiştirme-Biçimlendirme ve Bakım) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.