Blackpink pdf – Yandex indir

tarafından
5
Blackpink pdf – Yandex indir

Blackpink, sahnedeki ışıltısıyla sadece müzik dünyasını değil, kalpleri de fetheden dört kadın süperstar. Jisoo, Jennie, Rosé ve Lisa’nın, müzikle dolu yolculukları, geniş kitleler tarafından büyük bir tutku ve hayranlıkla izlendi.
Bu kitap, Blackpink’in yıldızlığa uzanan yolculuğunu baştan sona ele alıyor. Kore’deki başlangıçlarından dünya çapında fenomen haline gelmelerine, sahnelerin ve stüdyoların ardındaki gerçek hikayelerinden, kendi müziklerini yaratma tutkularına kadar her detayı içeriyor.
Blackpink, sadece müzik dünyasına adım atan dört genç kız değil, aynı zamanda kültürel ikonlar haline geldi. İlk adımlarından dünya turnelerine, lüks markaların elçiliğinden, yardım etme arzularına kadar, her anlarında renkli, çarpıcı ve ilham verici bir serüvenin parçası oldular. Bu Kitap dört kadının birbirine destek olma, büyüme ve sahnede parıldama hikayesini anlatıyor. Bu kitap, müzik, moda ve kültür dünyasında bıraktıkları büyüleyici izin kapısını aralıyor.
 

Blackpink isimli 120 sayfadan oluşan kitap ; Kerem Tek tarafından yazılmış ve FLİPPER YAYINLARI yayınevinin 31.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Blackpink pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.