Bizim Mahalle 4 / Onu da Sonra Anlatırım pdf – Yandex indir

tarafından
8
Bizim Mahalle 4 / Onu da Sonra Anlatırım pdf – Yandex indir

Arkadaşlar, Bizim Mahalle’ye mutlaka uğrayın. Mahallemizde sevdiklerimiz; büyüklerimiz, küçüklerimiz, bakkalımız, muhtarımız, dedemiz, Tayyare hanım teyzemizle Safiye hanım teyzemiz var. Hepsinden önemlisi dostluklarımız var.
 
Bizim Mahalle’de yakın arkadaşım Hasan ve ben de varız. Benim adım Ali. Sizi uyarmam gereken hırçın kız Zeliş de ­mahallemizin kızı. Biraz aksidir, huysuzdur ama iyi yüreklidir. Daha pek çok güzel insan Bizim Mahalle’de yaşar. Unutmadan söyleyeyim, mahallemizde bir de köpeğimiz Çamur var. Çamur tanımadığı kişilere hırlar ama korkmayın. Çamur’un kalbini bir paket bisküvi ile kazanabilirsiniz.
 
Bizim Mahalle’ye yeni komşular taşınacak ama öyle kolay olmayacak. Çünkü Bizim Mahalleli olmak için bazı sorular­ cevaplanacak.
 
Bu güzel mahallemizi çok seveceksiniz. Okudukça “Daha var mı?” diyeceksiniz. İşte şimdi sizlere bir müjde: Bizim Mahalle’nin devamı da bizlerle! ..
 

Bizim Mahalle 4 / Onu da Sonra Anlatırım isimli 80 sayfadan oluşan kitap ; Ekrem Bektaş tarafından yazılmış ve ÖTÜKEN NEŞRİYAT yayınevinin 04.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bizim Mahalle 4 / Onu da Sonra Anlatırım pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.