Bizim Mahalle 3 / Derdime Bir Çare pdf – Yandex indir

tarafından
12
Bizim Mahalle 3 / Derdime Bir Çare pdf – Yandex indir

Arkadaşlar, Bizim Mahalle’ye mutlaka uğrayın. Mahallemizde sevdiklerimiz; büyüklerimiz, küçüklerimiz, bakkalımız, muhtarımız, dedemiz, Tayyare hanımteyzemizle Safiye hanımteyzemiz var. Hepsinden önemlisi dostluklarımız var.
 
Bizim Mahalle’de yakın arkadaşım Hasan ve ben de varız. Benim adım Ali. Sizi uyarmam gereken hırçın kız Zeliş de mahallemizin kızı. Biraz aksidir, huysuzdur ama iyi yüreklidir. Daha pek çok güzel insan Bizim Mahalle’de yaşar. Unutmadan söyleyeyim, mahallemizde bir de köpeğimiz Çamur var. Çamur tanımadığı kişilere hırlar ama korkmayın. Çamur’un kalbini bir paket bisküvi ile kazanabilirsiniz.
 
Yeni arkadaşımız Serkan çok dertli. .. Onun derdine derman olabildik mi? Hep birlikte öğrenelim mi? Bu güzel mahallemizi çok seveceksiniz. Okudukça “Daha var mı?” diyeceksiniz. İşte şimdi sizlere bir müjde: Bizim Mahalle’nin devamı da bizlerle!..
 

Bizim Mahalle 3 / Derdime Bir Çare isimli 80 sayfadan oluşan kitap ; Ekrem Bektaş tarafından yazılmış ve ÖTÜKEN ÇOCUK YAYINLARI yayınevinin 04.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bizim Mahalle 3 / Derdime Bir Çare pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.