Bize Sevmek Yasak pdf – Yandex indir

tarafından
6
Bize Sevmek Yasak pdf – Yandex indir

Hayatımda ilk defa sana aşık olmuştum. Senin için ölmeyi bin defa dilemiştim. Kalbimi vermiştim ben sana söylemiştim Bize sevmek yasaktı, ben yine de sevmiştim. Ben de çektim sen de çektin tarifsiz ızdıraplar. Bize ne çok gördüler sevmeyi vicdansızlar. Kalbimizi paramparça zincirlere vurdular. Ölümsüz aşkımıza yasaklar koydular. Bana sevme dediler sevdim diye güldüler Bana en büyük ceza beni senden ittiler. Sana nasıl kıydılar topraklara koydular. Beni canımdan değil, can evimden vurdular. Sanma ki yaşıyorum ben sensiz bir ölüyüm. Seninle yaşıyorum, seninle öleceğim Ben ölene kadar hep seni seveceğim. Bekle yiğidim bekle, bir gün sana geleceğim. Sana kavuştuğum gün huzura ereceğim. Sevmek yasak olsa da ben seni seveceğim…
 

Bize Sevmek Yasak isimli 200 sayfadan oluşan kitap ; Emine Güllüoğlu tarafından yazılmış ve X ON KİTAP yayınevinin 06.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Dejavu pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Dejavu indir, Dejavu oku ve Dejavu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bize Sevmek Yasak pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.