Bir Zamanlar Yazdıklarım ve Yazılanlar pdf – Yandex indir

tarafından
11
Bir Zamanlar Yazdıklarım ve Yazılanlar pdf – Yandex indir

Neredeyse Cumhuriyetle yaşıt bir ömrü, devletin çeşitli kademelerinde bulunduğum görevlerde Türk milletine, Türk Devletine hizmetle yaşadım. Kaymakam, vali yardımcısı, vali, emniyet genel müdürü, müsteşar ve bakan olduğum geçmiş yıllarda ülkemizin, insanlarımızın refahı, mutluluğu için çalıştım. Emeklilik günlerimde tecrübelerimi gençlerle paylaşabilmek, bildiklerimi gördüklerimi geleceğe aktarabilmek adına, çocukluk ve ilk gençlik yıllarımın anılarına değindiğim “Memleketim İncesu”, mesleki anılarıma yer verdiğim “Kaymakamlığımda, Valiliğim Yıllarında Yaşadıklarım”, konuşmalarımı topladığım “Dünde Kalan Sözler” başlıklı üç kitap yazdım. Değerli okuyucular, bu kitabımda ise bir zamanlar yazdığım makalelere, gazete ve dergilerde benim için yazılan yazıların, haberlerin bazılarına yer veriyorum. Yazdıklarımın da yazılanların da Cumhuriyetimizin bir dönemine ışık tutabilecek, bilgi verecek nitelikte olduğunu düşünüyorum. Bu yazılarda yönetici ya da siyasetçi olarak aslında devlet adamı ya da milletin adamı olarak geçmişte yaşanılan olaylar, yapılanlar, halkla ilişkiler, iletişimde kullanılan dil ve üsluplarla bir zamanların Türkiye’si anlatılmaktadır. Bu kitabı bağlı olduğum Türk milletine ebediyete ulaşmasını istediğim Türkiye Cumhuriyeti Devleti için armağan ediyorum…
 
-Sabahattin ÇAKMAKOĞLU
 

Bir Zamanlar Yazdıklarım ve Yazılanlar isimli 392 sayfadan oluşan kitap ; Sabahattin Çakmakoğlu tarafından yazılmış ve KÜLTÜR AJANS yayınevinin 01.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Mülteci Yaşamlar pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Mülteci Yaşamlar indir, Mülteci Yaşamlar oku ve Mülteci Yaşamlar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Zamanlar Yazdıklarım ve Yazılanlar pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.