Bir Zamane Çocuğunun İtirafları (Karton Kapak) pdf – Yandex indir

tarafından
10
Bir Zamane Çocuğunun İtirafları (Karton Kapak) pdf – Yandex indir

Alfred de Musset (1810-1857): 19.yüzyıl Fransız edebiyatının en önemli isimlerindendir. Victor Hugo, Charles Nodier gibi Romantik yazarların çevresinin müdavimi oldu. 1845 yılında Légion d’honneur’e layık görüldü. 1852 yılında Académie française’e üye olarak seçildi. Yazarın hayatıyla paralellikler arz eden Bir Zamane Çocuğunun İtirafları, Fransa’nın Napoléon’un ardından içine düştüğü hayal kırıklığını ve yıkıcı manevi boşluğu şiirsel bir dil ve derin bir içgörüyle ele alır. 1836’da yayımlanan roman, Fransız Romantizmini doğuran bu sancılı dönemin en başarılı portrelerinden biri olmanın yanı sıra çalkantılı bir aşk hikâyesi üzerinden insan ruhunun çarpıcı bir analizini sunar.
 

Bir Zamane Çocuğunun İtirafları (Karton Kapak) isimli 312 sayfadan oluşan kitap ; Alfred De Musset tarafından yazılmış ve TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevinin 12.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Zavallı Amerika pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Zavallı Amerika indir, Zavallı Amerika oku ve Zavallı Amerika pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Zamane Çocuğunun İtirafları (Karton Kapak) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.