Bir Psikiyatrist Anlatıyor pdf – Yandex indir

tarafından
3
Bir Psikiyatrist Anlatıyor pdf – Yandex indir

Aynı kubbenin altında yaşayan insanların farklı hikâyeleri olsa da çoğunlukla hissettikleri aynı… Kimse birbirine zannettiği kadar uzak değil. Aslında hepimiz his olarak birbirimizi tanıyoruz. Bunun belki de en iyi tanığı, odasında binbir çeşit hikâye sahibini ağırlayanlar…
 
Psikiyatrist Güler Mocan’ın kitabında anlattıkları, sadece başkalarının değil, sizin de hikâyeniz. Etrafınızda gördüğünüz, tanıdığınız, bildiğiniz, belki de âşık olduğunuz insanların hikâyesi… Okurken bir yandan başkalarının hikâyesine tanıklık edeceksiniz, diğer yandan ise duygularınızla yüzleşecek ve kendinizi daha iyi tanıyacaksınız.
 
Bir Psikiyatrist Anlatıyor, elli yılı kapsayan tecrübelerin bir süzgeçten geçirilip satırlara dökülmesiyle var oldu. Kitapta anlatılan her bir vakanın ayrı bir dünyaya kapı açtığını gelin, hep birlikte keşfedelim!
 
 
Bir Psikiyatrist Anlatıyor, şizofreniden bipolar bozukluğa kadar belli başlı ruhsal hastalıkların elli yıllık bir deneyim süzgecinden geçirilerek satırlara dökülmüş halidir. Uzman Psikiyatrist Güler Mocan, hastalarının gerçek hayat hikâyelerini engin tecrübesiyle harmanlayarak okurlarına sunmaktadır. Burada anlatılan her bir vakanın ayrı bir dünyaya kapı açtığını gelin, hep birlikte keşfedelim!
 

Bir Psikiyatrist Anlatıyor isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; Güler Mocan tarafından yazılmış ve MONA KİTAP yayınevinin 31.08.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir Psikiyatrist Anlatıyor pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.