Bir Kadının Hayatından 24 Saat pdf – Yandex indir

tarafından
11
Bir Kadının Hayatından 24 Saat pdf – Yandex indir

Riviera’da eşi ve iki kızıyla tatil yapan 33 yaşındaki Henriette bir gece ansızın ortadan kaybolur. Kusursuz bir evliliği olduğu sanılan genç kadının nasıl ve neden ortadan kaybolduğu dedikodu konusu olur. Pansiyonda kalanlar küçük çaplı bir Madam Bovary vakasıyla karşı karşıya oldukları düşüncesiyle kadını iffetsizlikle suçlar, anlatıcımız da kadını savununca tartışma alevlenir. Masadaki yaşlı ve zarif bir İngiliz hanımefendi de hoşgörüsünden cesaret bularak anlatıcıya gençliğinde, bundan tam 24 yıl önce, başından geçen unutulmaz bir 24 saatin hikâyesini anlatmaya başlar.
“Tüm duygularımla bu yabancı insanın, bu neredeyse her şeyini kaybetmiş, ölümün eşiğine gelmiş insanın tüm hırsları ve tutkularıyla son bir şeye tutunduğunu hissediyordum
 

Bir Kadının Hayatından 24 Saat isimli 88 sayfadan oluşan kitap ; Stefan Zweig tarafından yazılmış ve KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ yayınevinin 13.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Paşa Ben! pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Paşa Ben! indir, Paşa Ben! oku ve Paşa Ben! pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Kadının Hayatından 24 Saat pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.