Bir Eğitimci Olarak Hz. Muhammed (sas.) ve Öğretim Metotları pdf – Yandex indir

tarafından
6
Bir Eğitimci Olarak Hz. Muhammed (sas.) ve Öğretim Metotları pdf – Yandex indir
Merak ve öğrenme duygusu insanlık tarihi kadar eski bir kavramdır. Her insan doğar doğmaz bilmeye, öğrenmeye başlar ve çok azı öğrendiklerini öğretme melekesi kazanır. Elinizdeki eser, bilginin her şeyi kuşattığı bu çağda değişen ve gelişen eğitim metotlarına öncülük edecek ipuçları sunmaktadır. Ayrıca muazzam hayatıyla tüm insanlığa örnek olan Peygamber Efendimiz’in öğretimde kullandığı farklı ve etkili yöntemleri sade bir üslupla anlatmaktadır. Otuz yılı aşkın bir çalışmanın ürünü olan bu müstesna eser cehaletin düşmanı olan her yaştan okuyucunun başucu kitabı olmayı hak etmektedir.

 

Bir Eğitimci Olarak Hz. Muhammed (sas.) ve Öğretim Metotları isimli 192 sayfadan oluşan kitap ; Abdulfettah Ebu Gudde tarafından yazılmış ve TAKDİM yayınevinin 17.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Göze Hoş Gelene Değer Biçilmez: Ebû İnan’ın Gözdesi Fes Ebû’İnaniye Medresesi pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Göze Hoş Gelene Değer Biçilmez: Ebû İnan’ın Gözdesi Fes Ebû’İnaniye Medresesi indir, Göze Hoş Gelene Değer Biçilmez: Ebû İnan’ın Gözdesi Fes Ebû’İnaniye Medresesi oku ve Göze Hoş Gelene Değer Biçilmez: Ebû İnan’ın Gözdesi Fes Ebû’İnaniye Medresesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Eğitimci Olarak Hz. Muhammed (sas.) ve Öğretim Metotları pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.