Bir Çöküşün Öyküsü (Ciltli) pdf – Yandex indir

tarafından
9
Bir Çöküşün Öyküsü (Ciltli) pdf – Yandex indir

Bu son derece çarpıcı çöküş öyküsü, XV. Louis döneminde Fransız sarayında epey etkili olmuş aristokrat bir kadının gerçek yaşamına dayanır. Madame de Prie günün birinde gözden düşer ve kral tarafından Normandiya’ya sürülür. İktidar sahibi ve ilgi odağı olduğu hareketli ve eğlenceli Paris günlerinden sonra, ne kadar süreceği belli olmayan, kendisiyle baş başa kalacağı bir sürgün dönemi beklemektedir onu. Ancak iktidar savaşları, entrika ve eğlenceden ibaret boş saray hayatı varoluşuna anlam katan tek şeydir. Hem kendini hem çevresindekileri sürekli kandırma eğilimindeki bu sığ ve kibirli kadın, malikânesinde gösterişli eğlenceler düzenleyerek Paris’teki hayatını yeniden canlandırmaya çalışır. Giderek mantıklı düşünme yetisini bütünüyle yitiren Madame de Prie, yeniden bütün dikkatleri üzerine çekebilmek için inanılmaz bir plan yapar.
 

Bir Çöküşün Öyküsü (Ciltli) isimli 56 sayfadan oluşan kitap ; Stefan Zweig tarafından yazılmış ve TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevinin 26.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İnsan Hayata Ölümden Bakar pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde İnsan Hayata Ölümden Bakar indir, İnsan Hayata Ölümden Bakar oku ve İnsan Hayata Ölümden Bakar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Çöküşün Öyküsü (Ciltli) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.