Bir Çocuğun Dünyasından Şiirler pdf – Yandex indir

tarafından
13
Bir Çocuğun Dünyasından Şiirler pdf – Yandex indir

2009’ da İzmir’in Bornova ilçesinde doğdu. İlkokulunu Konya’nın Selçuklu ilçesinde Yazır Şehit Osman Küçükdillan İlkokulunda tamamladı. Şu an Selçuklu’da İMKB Ortaokulunda 7. sınıf öğrencisidir.
 
Şiir yazmaya ilkokul 2. sınıfta yeteneğini fark eden babasının teşvikiyle başlamıştır. 2019 yılında ‘Doğa Sevgisi’ şiiri, Selçuklu Belediyesi’nin Doğa Sevgisi konulu Kütüphane Bülteni Dergisine seçilerek yayınlanmıştır. 2020 yılında İMKB Ortaokulu’nun çıkarmış olduğu okul dergisinde de ‘Babacığım’ adlı şiiri yayınlanmıştır.
 
Şairimiz Şeyda Maldar şiirlerinde vatan, millet, bayrak, Çanakkale, Atatürk gibi milli duyguları barındıran duyguları işlemekle birlikte aynı zamanda anne, baba, kardeş, aile, anadolu gibi konuları da içererek kültürel, maddi ve manevi değerlerimize de yer vermiştir. Ayrıca şiirlerinde özlem, hayal, çalar saat gibi soyut ve günlük yaşam ile ilgili konularda vardır. Şairimiz Şeyda Maldar’ın şiirleri her konuda ve çok yönlüdür.
 

Bir Çocuğun Dünyasından Şiirler isimli 60 sayfadan oluşan kitap ; Şeyda Maldar tarafından yazılmış ve GÜLNAR YAYINLARI yayınevinin 10.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Külhani Edipler pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Külhani Edipler indir, Külhani Edipler oku ve Külhani Edipler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Çocuğun Dünyasından Şiirler pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.