Bir Başka Sev 2 pdf – Yandex indir

tarafından
4
Bir Başka Sev 2  pdf – Yandex indir

İyilik yetmiyorsa kötülükten çalmak lazım, ışık yetmiyorsa mum olup yanmak lazım. Bu kitapla bir mum yaktım hem sevgiye hem de Sevgi’ye hem de tek gerçek Sevgiliye. Tüm dinlerde ve tüm dillerde tüm kalplere sevgi ve adalet yazılsın diye. Bir değil binlerce kez tekrar ettim; ”Sevgi, en iyi ilaçtır, en iyi aşıdır, titreşimi en yüksek enerjidir, en büyük güçtür, en güçlü duygudur, değişimin mührüdür, en gerçek ibadettir, hatta Tanrı bile saf sevgidir.”, diye.
 
Elinizde tuttuğunuz kitap Bir Başka Sev-2 adıyla beslenme ve egzersiz konuları başta olmak üzere sağlık alanındaki bütün kafa karışıklarını tıbbi bilgi ve kadim öğretilerin ışığı altında gidermeyi hedefliyor. Aynı zamanda son dönemde moda olan geleneksel ve kutsal şifa yöntemleri ile ruhunuzun da şifalandırarak daha sağlıklı, olumlu, yüksek enerjili ve daha mutlu uzun bir ömür vadediyor, sizlere. 
Ayrıca serinin ikinci kitabı olarak ” Şamanın Şifası ”ismini almasının sebebi ise on binlerce yıldır insanlara şifa veren Tanrı-ruh-insan arasında köprü olduğuna inanılan şamanlar gibi doğayı, yaşadığım toplumu ve dünyayı da şifalandırma gayreti içine de girmemdendir.
 
‘Mum olmak kolay değildir, ışık saçmak için önce yanmak gerekir’’
Mevlana Celaleddin Rumi
 
Gelin, tutun ellerimi. Sönmesin bu mum hiç. Sonsuza dek, hep beraber,  zamankinden çok daha güçlü bir şekilde el ele yürüyelim sağlığa, mutluluğa, barışa, aydınlık yarınlara ve o tek gerçek Aşk’a. Göreceksiniz, sevgi tek başına yetecek, hem dünyayı hem de dünyanızı aydınlatmaya.
Dr. Bhakti
 

Bir Başka Sev 2 isimli 428 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Bhakti tarafından yazılmış ve ELPİS YAYINLARI yayınevinin 03.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir Başka Sev 2 pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.