Bir At Masalı Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf – Yandex indir

tarafından
3
Bir At Masalı Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf – Yandex indir

Kendisinden sonra gelen çok büyük yazarların hayranlık duyduğu bir yazardır Mark Twain. Eserleri birçoğuna ilham kaynağı olmuş, adeta koskoca bir edebiyatın, Amerikan edebiyatının temellerini şekillendirmiştir. Dolayısıyla da bu büyük yazarın neredeyse her yazdığı cümle birçok farklı dile çevrilmiştir.
Bir At Masalı (A Horse’s Tale), Twain’in nadiren bilinen eserlerindendir. Twain bu eseriyle, aklın ve sevginin sınırlarını, fiziksel olmayan gücün nelere kadir olabileceğini, hayvanlara olan sevginin onların alemindeki yansımalarını ve daha birçok şeyi anlatmaya çalışmaktadır. Evet yanlış duymadınız, her biri belki ciltlerce tartışılabilecek bunca mesele, bu kadar usta bir yazarın eline geçince bu kadar sayfada öyle güzel işlenebiliyor ki!..
Hayata, sevgiye, merhamete, belki biraz da akla ve deliliğe dair içinizi ısıtacak şeyler bulabileceğiniz bu eşsiz eseri sizlerle buluşturmaktan gurur duyarız!
 

Bir At Masalı Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli 104 sayfadan oluşan kitap ; Mark Twain tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 31.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir At Masalı Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.