Bilim Tarihine Adanan Ömür Kırk Derste Fuat Sezgin pdf – Yandex indir

Bilim Tarihine Adanan Ömür Kırk Derste Fuat Sezgin pdf – Yandex indir
O, tarihimizdeki gizli hazineleri, gün yüzüne çıkardı. Bıraktığı eserlerle tarihimizle gurur duyacağımız çalışmalara imza attı. Günde 17-18 saat çalıştı. 27 dil öğrendi. Müslüman bilim adamlarının bilim tarihine katkılarını ortaya koymak için 60 ülkenin kütüphanesinde araştırmalar yaptı. 400 bin cilt yazma eser inceledi. 1400 cilt eserin basımını gerçekleştirdi ve ismini tarihe altın harflerle yazdırdı. Bilim tarihinde çığır açtığı için 2019 yılına “Fuat Sezgin Yılı” denildi.
 

Bu kitapta, Fuat Sezgin’in bitmeyen okuma aşkını, sönmeyen azmini ve sıfırdan zirveye yükselten başarı sırlarını keşfedeceksiniz. Hayallerine doğru emin adımlarla yürümek isteyen herkesin, özellikle de öğrencilerimizin kesinlikle okuması gerekir.
 

Bilim Tarihine Adanan Ömür Kırk Derste Fuat Sezgin isimli 192 sayfadan oluşan kitap ; Cumali Sever tarafından yazılmış ve ENSAR NEŞRİYAT yayınevinin 26.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İslamiyet Öncesi Türkler (Ciltli) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde İslamiyet Öncesi Türkler (Ciltli) indir, İslamiyet Öncesi Türkler (Ciltli) oku ve İslamiyet Öncesi Türkler (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bilim Tarihine Adanan Ömür Kırk Derste Fuat Sezgin pdf – Yandex indir - PDF indir