Bi’ Gülsen pdf – Yandex indir

tarafından
12
Bi’ Gülsen pdf – Yandex indir

“Marifet İltifata Tâbî” imiş…

Satırlarınız her ne kadar sizin kaleminizden dökülüyorsa da onu taltif eden okuyucudur. Okuyucu, eserin te’siriyle, ruh ve gönül dünyasında oluşan duygularla eseri taltif eder. Yazarın marifeti, okuyucunun iltifatıyla bütünleştiğinde ise, paha biçilmez bir eser hâsıl olur. Duyguların satıcısı olmadığı gibi, müşterisi de olmaz. Eser sahibi eserini icra eder, okuyucuyla paylaşır. Bu paylaşımdan da ancak baki kalan gökkubede hoş bir sadâ yankılanır.

Şairin ruhu, duygu dünyası medcezir gibidir. Dolunayın gönül dünyasını çepeçevre sardığı anda huzur deryasında bulur kendini. Ne var ki gözlerini bir an açıp bakacak olsa ruh ikliminden taşan kasvet denizinin dalgalarıyla boğuşur halde bulur. Şair, kendisine biçilen ömrünün hemen her evresinde bu gel-gitleri yaşar ve gayriihtiyari okuyucuya yaşatır. Bazen bir zümrüt yeşilinde bahara kavuşur, bazen bir yakut kırmızısı gözlerini mesken tutar. Yazar, siler, pişman olur tekrar yazar. Hep yazmakla meşguldür. Belki de satırlar onu ilanihaye kendine mahkûm etmiştir. Yazılıp, bir daha geri gelmemek üzere silinen beş yüzü aşkın şiirimden size sunabildiklerim bu eserdedir. Şiirle kalın…
 

Bi’ Gülsen isimli 71 sayfadan oluşan kitap ; Fatih Abbasoğlu tarafından yazılmış ve KUTLU YAYINEVİ yayınevinin 30.10.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bi’ Gülsen pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.