Beyrut’tan Sevgilerle pdf – Yandex indir

tarafından
17
Beyrut’tan Sevgilerle pdf – Yandex indir

Nadiya, yıllar sonra kendisine gelen ve sağ alt kenarında “Beyrut’tan sevgilerle” yazan, Beyrut’taki güvercin kayalıklarının fotoğrafının olduğu elindeki kartpostala baktı. Nereden ve kimden geldiği belli olmayan bu gizemli kartpostalı acaba kızı Leyla mı göndermişti? Yoksa kızının babası mı? Bu duruma sevinse miydi, yoksa üzülse mi? Hangi duyguyu hissederse hissetsin sonuçta ağlayacaktı. Kızgındı Beyrut’a! Çünkü Beyrut kendisinden gençliğini ve hayallerini almıştı. Ya da bu kartpostal bedeninde ve ruhunda derin yaralar açan cani Sodom Saliba’nın sonunu mu haber veriyordu? Bilemedi Nadiya! Ama gözyaşları yanaklarına süzülürken elinde tuttuğu kartpostalın içine yıllardır özlemini duyduğu o tatlı iç huzuru verdiğini hissediyordu.
 

Beyrut’tan Sevgilerle isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; İsmail Alaca tarafından yazılmış ve PARS KİTAP yayınevinin 27.01.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Acayiplikler Ansiklopedisi pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Acayiplikler Ansiklopedisi indir, Acayiplikler Ansiklopedisi oku ve Acayiplikler Ansiklopedisi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Beyrut’tan Sevgilerle pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.