Beynim Beni İyileştir pdf – Yandex indir

tarafından
12
Beynim Beni İyileştir pdf – Yandex indir

Var mısınız kendi rahatsızlarınızı sorunlarınızı kendiniz çözmeye?
 
Var mısınız birkaç çalışma ile sorunlarınızdan sizleri rahatsız eden durumlardan rahatsızlıklardan kurtulmaya?
 
Herkes aslında hastalıksız doğar. Hastalıklı doğanlar da annelerinin yaşadıkları sorunları hastalık olarak üzerlerine alıp doğarlar. Eminim sizlerin de fobileri, yemek ve sigara bağımlılıkları, veremediği kiloları, geçmeyen ağrıları, migreni, panik atak, OKB, kanser, psikolojik sorunları, cilt sorunları gibi nedenini bulamadığınız birçok sorununuz vardır.
 
Bu tarz sorunlar genellikle yaşanılan taciz, sindiremediğiniz kusamadığınız öfkeler, sorunlu çocukluk, yaşadığınız kaza, boğulma, iflas, ayrılık, değer görememe vs. gibi durumlar sonrasında ortaya çıkar. Ayrıca sürekli tekrar eden iflas ile maddi anlamda hep ekside olma ve ilişkilerinizde hep tekrar eden aldatılmalar ve ayrılıklar yaşıyorsanız, tüm sorunlarınızın nedenini kendiniz bulmak ve şifalandırmak istiyor ya da tekniğini merak ediyorsanız hadi buyrun MIND SIX FORMAT seminerine!
 
Seminer Konuları
*Bilinçaltı Kanca Yöntemi Tekniği
*Sarkaç ile travma bulma
*Sarkaç kullanma ve sarkaç ile çakra açma
*Enerji ile şifalanma
*Hastalıklara format atma
*Atalardan gelen blokaj temizleme ve şifalanma
*Ayrıca Seminerlerimize gelen herkesin travma haritası çıkarılacaktır.
 

Beynim Beni İyileştir isimli 332 sayfadan oluşan kitap ; Alpay Yiğit tarafından yazılmış ve CİNİUS YAYINLARI yayınevinin 26.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Beynim Beni İyileştir pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.