Beyaz Yaka pdf – Yandex indir

Beyaz Yaka pdf – Yandex indir

Kent yaşamının iki yüzlülüğünden sıkılan, serüven peşinde koşmaya karar veren Elizbar’ın yolu bir arkadaşı Curha’nın köyüne düşer ve Hatuta ile karşılaşır. Hayatının aşkıyla. Gelin görün ki, Elizbar Hevsureti köyünün geleneklerine uyum sağlayamaz ve Tiflis’in kalabalığı burnunda tütmeye başlar. Öte yandan bu köy saklı bir köydür. Curha da arkadaşını köyün yerinin Ruslara göstermesinden korkmakta haklıdır. Elbette Elizbar’ın köyden çıkışına izin vermez. Ne yapıp edip köyden kaçmak isteyen Elizbar, gizlice çıkar ve kendisini yüksek dağların arasındaki geniş ormanda bulur. Serüven de burada başlar.
Mikheil Cavahişvili usta bir anlatıcı ve hızla akıp giden Beyaz Yaka romanında yoğun felsefi meseleleri yine ustalıkla ele alır. Beyaz Yaka, aşkın, ümidin, ölüm ve esaretin, insanoğlunun kafesleri olan köy ve kentin romanı.
 

Beyaz Yaka isimli 270 sayfadan oluşan kitap ; Miheil Cavahişvili tarafından yazılmış ve EPONA KİTAP yayınevinin 04.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ay Metali pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Ay Metali indir, Ay Metali oku ve Ay Metali pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Beyaz Yaka pdf – Yandex indir - PDF indir