Beyaz Şemsiye pdf – Yandex indir

tarafından
20
Beyaz Şemsiye pdf – Yandex indir

Yörüngesini kaybeden insan, uçsuz bucaksız dünya dehlizinde. Bir şeyler eksiktir, ancak avutur kendini. Ya da eksikliği unutmak ister. Silinen eksiklik değildir, kendisidir aslında. Çünkü o parçalardan bir araya gelir insan. Kalpsiz insan yaşayamayacağı gibi, beyinsiz insan yaşayamayacağı gibi, akciğersiz insan yaşayamayacağı gibi…
 
Onsuz da yaşayamaz, çünkü o fıtratın özüdür. Lakin o diğer eksikleri gibi madde gibi değil manadır. Mana, pusulasını ister. Dışında da kendisini koruyabilecek, güven verebilecek bir şemsiye olmasını. Şemsiyenin temiz olması gerekir ki, içindekiler de kirden arınabilsin.
 
Bu eserde yörüngesini kaybetmiş Yusuf Bey’in bulduğu beyaz şemsiye ile bir çırpıda değişen hayatına ve perdenin ön kısmında doğru anlaşılamayan ancak esasen hazin geçmişi olan fedakâr bir annenin evladı için mücadelesine şahit olacaksınız.
 

Beyaz Şemsiye isimli 110 sayfadan oluşan kitap ; Abdüssamet Durmuş tarafından yazılmış ve GÜLNAR YAYINLARI yayınevinin 27.01.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Akkor Arş-ı Aşk pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Akkor Arş-ı Aşk indir, Akkor Arş-ı Aşk oku ve Akkor Arş-ı Aşk pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Beyaz Şemsiye pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.