Beste Naiboğlu Piyano Etütleri pdf – Yandex indir

tarafından
3
Beste Naiboğlu Piyano Etütleri pdf – Yandex indir

Yeni başlayan piyanistler için harika bir çalışma. Son derece geliştirici ve öğretici olan bu güzel metodu piyano çalmaya yeni başlayan piyanistlere ve meslektaşlarıma tavsiye ediyorum.
* * *
It is a great study for beginner pianists. I recommend this beautiful method, which is extremely developing and instructive, to pianists and colleagues who are just starting to play the piano.
* * *
Odlična praksa za pijaniste početnike. Ovu prelepu metodu, koja je izuzetno poučna i poučna, preporučujem pijanistima i kolegama koji su tek počeli da sviraju klavir.
 
Prof. Gökhan AYBULUS Piyanist / Pianist / Pijanist
* * *
Beste Nabioğlu’nun bu çalışması cümle bağları ile teknik motifleri geliştirmeyi de hedeflemiştir. Farklı seviyelerdeki başlangıç ve sonrası piyano çalanlar için destekleyici egzersizlerdir.
* * *
This work of Beste Nabioğlu also aimed to develop sentence ties and technical motifs. The beginning and after at different levels are supportive exercises for piano players.
* * *
Ova studija Beste Nabioğlu također ima za cilj razvoj motiva tehnike vezivanja zvučnih cjelina. Ovo su vježbe podrške za pijaniste različitih nivoa, početnike i one poslije njih.
 
Prof. Hande DALKILIÇ, Piyanist / Pianist/ Pijanistica
 

Beste Naiboğlu Piyano Etütleri isimli 40 sayfadan oluşan kitap ; Beste Naiboğlu tarafından yazılmış ve MÜZİK EĞİTİMİ YAYINLARI yayınevinin 05.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Beste Naiboğlu Piyano Etütleri pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.