Benim Adım Anna pdf – Yandex indir

tarafından
11
Benim Adım Anna pdf – Yandex indir

‘Anna’nın içini ürküntüyle birlikte garip, dev bir boşluk kapladı. İlk kez bu binadan içeriye adım attığında da böyle hissetmişti. Celal’e daha sıkı sarıldı. Kapı ansızın hışımla açıldı. Telaşla uzaklaştılar birbirlerinden. Gelen Torba’ydı…’
Sonu bilinmez bir yolculuğun içinde yolları İstanbul’da, tekinsiz bir atmosferde kesişen üç insan, Anna, Celal ve Torba…
Egemen Sancak, ‘Benim Adım Anna’da yasadışı bir dünyayı, suçu yaratan nedenleri, kadına şiddeti, aşkın gücünü, yalın bir dil ve etkileyici sahnelerle anlatıyor. Umudun karanlığın içinde bile yeşerebileceğine, kaybedenlerin de kazanabileceğine tanık oluyoruz.
 

Benim Adım Anna isimli 90 sayfadan oluşan kitap ; Egemen Sancak tarafından yazılmış ve LİMAN YAYINLARI yayınevinin 20.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kendini Keşfet Bireyleşmenin Albenisi Üzerine pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Kendini Keşfet Bireyleşmenin Albenisi Üzerine indir, Kendini Keşfet Bireyleşmenin Albenisi Üzerine oku ve Kendini Keşfet Bireyleşmenin Albenisi Üzerine pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Benim Adım Anna pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.