Beni Bırakırsan pdf – Yandex indir

tarafından
15
Beni Bırakırsan pdf – Yandex indir

Her şeyini savaşta kaybetmiş, annesi ve kardeşiyle “ev” yapmaya çalıştıkları bir sığınakta yaşayan Haemi; onunla her gece kaçıp kaçıp bir şeyleri kutlayan ama hayatta işler ciddiye binince hep pes eden Kyunghwan; savaşa gitmeden önce geride bir aile bırakmak isteyen Jisoo; Haemi’nin hayata sıkı sıkı tutunan neşeli kardeşi Hyunki ve Haemi’nin kızı Solee. Beş farklı anlatıcı, herkeste büyük yaralar açan bir savaş, her şeyi katlanılır kılan aile sevgisi. Ve tüm bunların ortasında bir yasak aşk.
 
Savaştan kaçıp ailesiyle bir mülteci kampında yaşayan Haemi, her gece çocukluk arkadaşı Kyunghwan’la birkaç mutlu saat geçirir. Ama gün gelir Jisoo onunla evlenmek ister, Haemi de karşı koyamaz. Önce eş olur, sonra anne. Bir gün hayatı boyunca sevdiği adamı affetmeye karar verir ve bu ailesinde derin izler bırakacak bir yolun başlangıcı olur.
 
Beni Bırakırsan, etkileyici dili ve sarsıcı kurgusuyla savaşın, mültecilerin yaşamının, zamana direnen tutkulu bir aşkın ve bir kadının hızla değişen dünyada özgürlüğünü kazanma özleminin olağanüstü hikâyesi.
 

Beni Bırakırsan isimli 412 sayfadan oluşan kitap ; Crystal Hana Kim tarafından yazılmış ve HEP KİTAP yayınevinin 23.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Zeno’nun Bilinci pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Zeno’nun Bilinci indir, Zeno’nun Bilinci oku ve Zeno’nun Bilinci pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Beni Bırakırsan pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.