Benden Bize / Bir Olma Hali pdf – Yandex indir

tarafından
7
Benden Bize / Bir Olma Hali pdf – Yandex indir

“Tesadüfler arkasındaki binlerce hikâye ve yaşam bir mucize… Yaşadığımız, hissettiğimiz, tecrübe ettiğimiz her şeyin bir hikâyesi var, biz hiç bilmezken, duymazken, dinlemezken, sormazken akar gider. Yorumsuz bir kabul ile akışa güzelliklerle katılmak da mümkün. Çünkü filin sadece bir parçasını tecrübe eden beş duyudan çıkarabileceklerimiz, sonsuzluk gerçeği içinde küçücük bir yorum. Güzel hikâyeler ile akışa katılmak, bizi sadece güzel yapar.”
Dr. Serap Erdoğdu Sobnosky
 
O hikâyeleri keşfetmek, o hikâyelerle anılarınızı biriktirmek, ve daha fazlası için kendinize verebileceğiniz en güzel hediye; Benden Bize Bir Olma Hali kitabını okumak. Serap hem bir yazar olarak kendi için hem de okurları için derin bir yüzleşme sayılabilecek bu kitabında, yaşamın tüm gizleriyle ve bireyleri o gizlerden uzak tutan bir kavramla ‘illüzyon labirenti’ kavramıyla ilgileniyor. Cesaretle öz yaşamından çekip aldığı ve üzerine düşünceler serpiştirdiği anlar bu yüzleşmenin derinliğinin artmasına ve muhtemelen kalıcı etki bırakmasına bir sebep.
 
Ölüme dair de kayda değer söylemler bulunsa da yaşam dolu bir kitap bu. Ama yaşamanın da cesaret istediğinden, labirentten çıkma cesareti gösterenlerin yaşama yaklaşacağından bahsediliyor. Özünüze ulaşmanızı engelleyen yüksek duvarlardan kurtulmak mı istiyorsunuz? Labirentten çıkabilecek, yaşamınıza bakabilecek cesaretiniz var mı?
 
O halde Benden Bize Bir Olma Hali kitabına; dolayısıyla Dr. Serap Erdoğdu Sobnosky’e kulak verin.
Labirentinizi fark edin, ve oradan çıkın…
Keşfetmeyi öğrendiğiniz zaman, yaşamın bir mucize olduğunun farkına varabileceksiniz. Arzu ettiğiniz yaşama doğru…
 

Benden Bize / Bir Olma Hali isimli 176 sayfadan oluşan kitap ; Serap Erdoğdu Sobnosky tarafından yazılmış ve AYA KİTAP yayınevinin 06.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Benden Bize / Bir Olma Hali pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.