Ben Leonardo da Vinci pdf – Yandex indir

tarafından
10
Ben Leonardo da Vinci pdf – Yandex indir

Yeni fikirler ortaya atmanın önemini biliyorum.
Leonardo da Vinci, gelmiş geçmiş en büyük sanatçı ve mucitlerden biriydi. Çocukluğundan itibaren çok meraklıydı ve müthiş bir gözlem yeteneğine sahipti. Leonardo’nun merak etmediği hiçbir şey yoktu! Bilimi, doğayı, mimariyi, müziği, matematiği ve tabii ki sanatı çok seviyordu. Çizimleri, resimleri, heykelleri ve yeni fikirleri üzerinde saatlerce çalışırdı. O yıllarda hiç kimsenin hayal bile edemediği ve herkesin tuhaf karşıladığı, uçma makineleri, dalgıç kıyafetleri gibi fikirleri ve tasarımları vardı. Beş yüz yıl sonra bugün, teknoloji ve yenilikler Leonardo’nun tüm icatlarının işe yaradığını kanıtlamış bulunuyor! Başyapıtı Mona Lisa ise, dünyanın en ünlü tablolarından biri!
 
“Dünyayı Değiştiren Sıradan İnsanlar” dizisinde hayallerinin peşinden cesaretle giden kahramanları yakından tanıyacak; büyük başarılara nasıl imza attıklarını öğreneceğiz.
 

Ben Leonardo da Vinci isimli 40 sayfadan oluşan kitap ; Brad Meltzer tarafından yazılmış ve İNDİGO ÇOCUK yayınevinin 25.01.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Ben Leonardo da Vinci pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.