Ben Kimim? Bir Halk Ozanı Aşık Veysel pdf – Yandex indir

tarafından
5
Ben Kimim? Bir Halk Ozanı Aşık Veysel pdf – Yandex indir

Ben Kimim setinde edebiyattan spora, sanattan bilime, siyasetten iş dünyasına birçok alanda adını Türk ve dünya tarihine yazdıran isimlerin biyografisi yer alıyor. Biyografiler; her bir ismin hayatında öne çıkan temel değer etrafında hikâye tadında kaleme alındı. Her bir kitap; gerçek bilgilerden yola çıkılarak yazılan, keyifle okuyacağınız, etkili ve ilham verici bir hayat sunuyor. Metinler içindeki temel bazı bilgiler sayfalardaki kutucuklar içinde, anlamını merak ettiğiniz kelimeler de kitabın sonunda sizleri bekliyor.
Bu kitapta ünlü ozanımız Aşık Veysel’in, etkili ve ilham verici hayat hikâyesini okuyacaksınız.
Türkiye’nin en önemli halk ozanlarından Aşık Veysel de bir zamanlar çocuktur. Çok küçükken geçirdiği çiçek hastalığı onu görme engelli yapsa da Veysel hiçbir engel tanımayarak parıldar türküleri ve sazıyla. Tüm dünya onu ve türkülerini işitir, karanlıktaki birçok kalp onun müziğiyle aydınlanır.
Bir Halk Ozanı Aşık Veysel kitabında umut, şefkat, dostluk, azim ve müzikle dolu ilham verici bir hayat hikâyesini okuyacaksınız.
 

Ben Kimim? Bir Halk Ozanı Aşık Veysel isimli 96 sayfadan oluşan kitap ; Naz N. Varlı tarafından yazılmış ve ERDEM ÇOCUK YAYINLARI yayınevinin 07.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Ben Kimim? Bir Halk Ozanı Aşık Veysel pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.