Belki Bir Gün pdf – Yandex indir

tarafından
12
Belki Bir Gün pdf – Yandex indir

“Kalbe kimi, ne zaman, nasıl seveceğinin söylenmediğini öğrendim. Kalp canı ne isterse onu yapıyor. Kontrol edebileceğimiz tek şey; hayatımıza ve aklımıza, kalbimize yetişme şansı verip vermeyeceğimiz.”
 
 
Sydney’nin dört dörtlük bir hayatı vardır. Üniversitede sevdiği bölümde okuyordur, ayakları üzerinde durmasını sağlayan bir işe ve büyük bir aşkla bağlı olduğu harika bir erkek arkadaşa sahiptir. Ta ki karşı balkonda gitar çalan gizemli adam Ridge, ona erkek arkadaşının kendisini aldattığını söyleyene kadar. Sürprizlerle dolu bir müzisyen olan Ridge, Sydney’ye hayatını
yeniden kurması için müziğinin ve evinin kapılarını açar ve beraber şarkılar yapmaya başlarlar. Ancak bu müzikal birliktelik hiç hesapta olmayan zorlukları ve karşı konulmaz bir yakınlaşmayı beraberinde getirecektir.
 
Şarkıların, aşkın ve ihanetin iç içe geçtiği, iniş çıkışlarla dolu bu romanda New York Times çoksatanlar listesinin yıldızlarından Colleen Hoover bizi kalbin yaptığı seçimlerin sonuçlarıyla şaşırtıyor. Belki Bir Gün, müziğe ve kelimelere tutkuyla bağlı iki insanın özgün hikâyesinden çok daha fazlası. Aşkın ve duyularımızın sınırlarını zorlayan Sydney ve Ridge’in bütün dürüstlükleriyle yazdıkları tüm şarkıları Griffin Peterson, Colleen Hoover okurları için özel olarak seslendiriyor.
 
 

Belki Bir Gün isimli 408 sayfadan oluşan kitap ; Colleen Hoover tarafından yazılmış ve EPSİLON YAYINEVİ yayınevinin 08.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sondan Başa Baştan Boşa pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Sondan Başa Baştan Boşa indir, Sondan Başa Baştan Boşa oku ve Sondan Başa Baştan Boşa pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Belki Bir Gün pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.