Bekir Öğretmen pdf – Yandex indir

tarafından
7
Bekir Öğretmen pdf – Yandex indir

Vaktinde bilsek, bizlere verilen değerin kıymetini.

Kırmadan, incitmeden, tüm samimiyetimizle yaşasak dostluğu, aşkı, sevdayı. Boşa geçirmesek mesela en güzel yılları. En güzel haliyle yaşasak sevdamızı.

Seksenli yıllar ve öncesinde direniş içinde olan bazı aydın insanlar, dar görüşlü, sabit fikirli karakterlerin arasında, insanlığa bir şeyleri anlatmaya çalışırken ve kendilerini ifade ederken ne çok zor zorlanıyorlardır. O dönemlerde hayata çok daha gerçekçi bakıyordu insanlık. Her ne kadar imkanlar kısıtlı olsa da hayaller, umutlar, hedefler sınırsızdı. Zorları, zorlayan dirençli yürekler vardı.

Bekir Öğretmenin keşkeleri, hiçbir zaman yitirmediği umutları, vatan, millet, yâr aşkıyla ve tüm zorluklar karşısında örnek duruşuyla verdiği mücadelelerini okudukça onunla birlikte yaşayacaksınız.

Gerçek hayatta yaşanan, bazı unutulmayan acıların sesini, yankı yankı kulaklarımızda, gönüllerimizde halen var olduğunu tekrardan hatırlatmak ve bu feryatlara ses olmak için kendi yorumlarımla romanıma uyarladım. Tarihin alnına atılan kanlı imzaların tekrar etmemesi için bazı yaşananlardan ders almalı ve unutmamalıyız.

Bekir Öğretmen ve eşi hariç romandaki karakterler hayalidir. Bekir Öğretmenin romanda anlatılan aşkı gerçek hayattan alınmıştır.

Bekir Öğretmenin gerçek aşkıyla süslenmiş bu romanımda amaç, seksen darbesinde yaşanan acıları, hayali karakterler üzerinden kendi yorumlarımla tekrardan hatırlatmaktır değerli okurlarım.
 

Bekir Öğretmen isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Songül Acar tarafından yazılmış ve KUTLU YAYINEVİ yayınevinin 18.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yaşarken Açılan Miras pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Yaşarken Açılan Miras indir, Yaşarken Açılan Miras oku ve Yaşarken Açılan Miras pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bekir Öğretmen pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.