Bedel Kadim Topraklarda pdf – Yandex indir

tarafından
13
Bedel  Kadim Topraklarda pdf – Yandex indir

“Seydo, karşısına nereden ve nasıl çıkacağını bilmediği düşmanına karşı tedbir olarak neler yapabileceğini düşündü ama ne yapabilirdi ki! Birkaç metreden gelecek bir kurşunu nasıl durdurabilirdi? Hamo Ağa bir çocuğun kurşununu durdurabilmiş miydi? Öyleyse bedel ödenecekti.”
Törenin baskısı, kan davasının acımasızca inatla sürdürülme çabası… Bütün bunlara direnen ve boyun eğmeyen Seydo’nun örnek alınacak serüveni… Kabuğunu kırarak yepyeni bir insan olmaya adım attığı anda kendini nelerin beklediğini bilmiyordu Seydo… Acı… Aşk… Şiddet… Şaşkınlık… Dostluk… Destek… Dayanışma… Hepsini yaşadı, her şeyi deneyimledi. Yaşadığı her şey onun yenileşme, dönüşme yoluna döşenmiş taşlardı…
 
Toplumsal baskıya boyun eğen, kan davasının acımasızca ve inatla sürdürülmesine direnemeyen Seydo’nun yepyeni bir insan olması mümkün mü?
 

Bedel
Kadim Topraklarda isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Berat Beran tarafından yazılmış ve DOĞAN SOLİBRİ yayınevinin 10.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Mehmetalanlı Halk Ozanı Hasan Akburak pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Mehmetalanlı Halk Ozanı Hasan Akburak indir, Mehmetalanlı Halk Ozanı Hasan Akburak oku ve Mehmetalanlı Halk Ozanı Hasan Akburak pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bedel Kadim Topraklarda pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.