Bay Yanlış Numara pdf – Yandex indir

tarafından
64
Bay Yanlış Numara pdf – Yandex indir

Çok satan Filmlerden Daha Güzel kitabının yazarı Lynn Painter’ın bu yeni romantik komedisinde, bilinmeyen bir numaradan gelen ateşli bir mesajın anonim bir ilişkiye nasıl dönüştüğüne tanık olacaksınız. Kötü şans, daima Olivia Marshall’ın peşinde olmuştur. Ya da belki de ailesinin düşündüğü gibi her şeyi batıran kişi, bizzat Olivia’nın kendisidir. Ama yanlış numaradan gelen “Üstünde ne var?” mesajı, anonim de olsa, hayatının en ateşli ve en eğlenceli ilişkisine dönüşür. Olivia, bir an için şansın, yüzüne gülmüş olabileceğini düşünür. Colin Beck, Olivia’yı her zaman yakın arkadaşının sinir bozucu küçük kız kardeşi olarak görür. Oliva ise başına gelen talihsiz bir olayın ardından Colin’in evine taşınır. Colin, onun tamamen farklı ve insanın aklını başından alan çekici birine dönüştüğünü fark eder. Haftalardır ateşli mesajlar gönderdiği karşı konulmaz Bayan Yanlış Arama’nın, Olivia olduğunu fark edene kadar mesafesini koruyabileceğinden emindir. Ancak şimdi, işler karışmadan önce, ateşi harlayıp harlamayacağına karar vermesi gerekir.
 

Bay Yanlış Numara isimli 280 sayfadan oluşan kitap ; Lynn Painter tarafından yazılmış ve ARTEMİS YAYINLARI yayınevinin 31.01.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kara Kertenkele ve Canlı Koltuk pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Kara Kertenkele ve Canlı Koltuk indir, Kara Kertenkele ve Canlı Koltuk oku ve Kara Kertenkele ve Canlı Koltuk pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bay Yanlış Numara pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.