Bay Cadmus pdf – Yandex indir

tarafından
11
Bay Cadmus pdf – Yandex indir

İngiliz kasabası Küçük Camborne’da, birbirine yakın evlerde yaşayan Bayan Finch ve Bayan Swallow geçmişteki suçlarını, pişmanlıklarını geride bırakmış, sakin bir hayat sürmektedir. Bir gün evlerinin arasındaki boş eve Theodore Cadmus adında, kimsenin bilmediği Akdeniz adasından gelen bir yabancı taşınır. Ve kendilerini güvende hissettikleri rutin hayatları yavaş yavaş bozulur.
 
Bay Cadmus’un gelişi sadece onların hayatını değil kasabadaki hayatı da etkiler. Uzun zamandır konuşulmayan sırlar, biriktirilmiş kinler açığa çıkar. Bununla da kalmaz, kendi halinde bir kasaba olan Küçük Camborne’da suç işlenmeye başlar.
 
Çağdaş İngiliz edebiyatının ustalarından Peter Ackroyd, bu kitabında okuru tekinsiz, gizemli bir yolculuğa çıkarıyor.
 

Bay Cadmus isimli 152 sayfadan oluşan kitap ; Peter Ackroyd tarafından yazılmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 10.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bu Bizim Hikayemiz (Karton Kapak) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Bu Bizim Hikayemiz (Karton Kapak) indir, Bu Bizim Hikayemiz (Karton Kapak) oku ve Bu Bizim Hikayemiz (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bay Cadmus pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.