Bakıcı Değil Evlat’ım! pdf – Yandex indir

tarafından
15
Bakıcı Değil Evlat’ım! pdf – Yandex indir

Kezziban Götürler’in “Bakıcı Değil Evlat’ım; onlar seni bilmese de“ adlı eseri, edebiyat dünyamızın uzun yıllardır aradığı serinkanlı ama derinlikli bir gerçeği cesurca gözlerimizin önüne getiriyor.
Kişinin, hayatın tekdüzeliği içinde yaşama sevincini yitirmemesi için sığındığı liman olan vicdan dünyasındaki ölçüyü Kur’an ile belirlemiş olan Rabbimiz Allah, tüm kâinat hakkında da vicdan ve hakkaniyet (adalet) prensiplerini uygulamamız gerektiği görüşünü beyan etmektedir.
İşte elinizdeki bu eser; toplumun en küçük birimi olan ailenin genişlemesi (damat, gelin ve torunların katılımı ile) sonrasında fertlerinin birlikte yaşamasının vazgeçilmez unsurları olan barışı korumasının tek yolunun da hakkaniyet ve vicdan olduğunu pratikte bize gösteriyor!
Sekiz kardeşi dünyaya getiren bir anne-babaya bakmak için tek kardeşi görevlendirmenin pek doğru olmadığında hareketle ibret alınması ve benzer olayların tekrarlanmaması için yolumuzu aydınlatıyor!
Ayrıca ailede/toplumda sorunlarla hep birlikte yüzleşerek mutluluğu yakalamanın yolunu gösteriyor, ışığı yakıp kapıyı aralayarak üzerinde yürümemiz gereken nurlu yolu aydınlatıyor!
 

Bakıcı Değil Evlat’ım! isimli 88 sayfadan oluşan kitap ; Kezziban Götürler tarafından yazılmış ve ARK KİTAPLARI yayınevinin 23.02.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Beyaz Bulutları Dağıtan Rüzgar pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Beyaz Bulutları Dağıtan Rüzgar indir, Beyaz Bulutları Dağıtan Rüzgar oku ve Beyaz Bulutları Dağıtan Rüzgar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bakıcı Değil Evlat’ım! pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.