Bağlanma Kuramı Epigenetik ve Nörobilim pdf – Yandex indir

tarafından
13
Bağlanma Kuramı Epigenetik ve Nörobilim  pdf – Yandex indir

Bizi biz yapan nedir? Genimizin yapısı ve beynimizin çalışma şekli nasıl değişir?
Psikolojik rahatsızlarda hastalar yüzdeki duygu durumlarını nasıl algılar? Değişen gen ve beyin sistemi nasıl düzenlenir?
 
Kültürel faktörler aile sisteminin nasıl olacağına karar verir. Ailelerin kurdukları ilişki biçimi bağlanma stillerine yön verir. Bağlanma stilleri genin ve beynin çalışma biçimini düzenler. Hem genin kendini ifade etme biçimi hem de beynin aktif olma şekli nöropsikolojik rahatsızlıkların temelini oluşturur. Düzenini kaybeden sistem güvenli bağlanma ile yeniden dengelenmeye çalışılır. Bu kitap, kültürden bağlanma kuramına, epigenetikten nöroanatomiye insanların yüzdeki duygu durumlarını nasıl algıladıklarına dair gizemi açıklığa kavuşturmaktadır.
Kitabın ana teması terapilerde problem olarak ortaya konulan bağlanma kuramının çözüm olarak kullanılması üzerinedir.
 

Bağlanma Kuramı Epigenetik ve Nörobilim isimli 164 sayfadan oluşan kitap ; Emrullah Ecer tarafından yazılmış ve PLATANUS PUBLISHING yayınevinin 20.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Abbara Gölgeleri pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Abbara Gölgeleri indir, Abbara Gölgeleri oku ve Abbara Gölgeleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bağlanma Kuramı Epigenetik ve Nörobilim pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.