Aynalar Koridorunda Aşk pdf – Yandex indir

tarafından
9
Aynalar Koridorunda Aşk pdf – Yandex indir

Aynalar Koridorunda Aşk, romanın vaatlerini genişletiyor.

Ateşe pervane ruhlar, daha ne kadar kül olmadan aynalar koridorunda yürür? Kendi varlığımızın labirentinde kaybolmuşken, kim bize çıkışı gösterir? Bir başkasının dünyasında var olma çabası, bir çift göz bebeğinde yansıma arzusu, bizi nerelere sürükler?

Elimizi tutacak bir el arıyoruz ümitsizce, o el bizi ne kadar taşıyabilir?

Aradığımız cevap, çoğu zaman sormayı en son düşündüğümüz kişide gizlidir. O kişi kim?

Dr. Mavi, bir psikiyatrist. Beyaz, yaşlı bir yaşam. Kırmızı, Sarı ve Gri, ruhumuzdaki acıların farklı renkleri.

Mustafa Ulusoy her birimizin ruhunun röntgenini çekiyor. Bize, bizim sorunlarımıza, kalp kırıklıklarımıza, çıkmazlarımıza, çaresizliğimize, isyanımıza, arzularımıza, ruhumuza dokunuyor. Yürekten gelen ve içimize akan satırlarda, bu dünyada insan olarak var olmanın bedelini sorguluyor.

Aynalar Koridorunda Aşk’ı okuyunca Aşka dair ne kadar az şey bildiğinizi keşfedecek ve soracaksınız: “Bir insan bir başkasının kalbini doldurabilir mi?”

Bu roman aşkı kaybedip kendini bulanların hikâyesidir.
 

Aynalar Koridorunda Aşk isimli 325 sayfadan oluşan kitap ; Mustafa Ulusoy tarafından yazılmış ve KAPI YAYINLARI yayınevinin 07.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Almancının Günlüğü pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Almancının Günlüğü indir, Almancının Günlüğü oku ve Almancının Günlüğü pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Aynalar Koridorunda Aşk pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.