Ayet ve Hadislerle İslam (Arapçalı) pdf – Yandex indir

Ayet ve Hadislerle İslam (Arapçalı) pdf – Yandex indir

Bir Müslüman, bu kitapta açıklanan iman, ibadet ve ahlâk konularını dikkatle inceleyip anladığında, dinimiz hakkında kapsamlı ve yeterli bir bilgiye sahip olur. Bunları özümseyip, içselleştirip hakkıyla uyguladığında da gerçek anlamda bir mü’min olur.
 
Bu kitap, başka kitaplar gibi bir kere okunup da kenara bırakılacak bir kitap değildir. Okurun elinin altında bulunması ve zaman zaman göz atması gereken bir kitaptır. Eğer okuyucu bunu yaparsa, hem imanı güçlenir, hem ibadet aşkı artar, hem de ahlâkı güzelleşir. Sonuçta da kendini Yüce Rabbine ve Sevgili Peygamberine sevdirir. Ailesine, çevresine, içinde yaşadığı topluma ve bütün insanlığa yararlı bir insan hâline gelir.
 
Bu kitap, hadislerin bazı kimseler tarafından yok sayıldığı veya küçümsendiği günümüzde, Ehl-i Sünnet inancına uygun olarak hazırlandı. Âyet ve hadislerin yol göstericiliği esas alındı, tartışma götürmez büyük imam ve âlimlerimizin yorum ve görüşlerine yer verildi. Her kesimden insanın anlayabileceği bir dil kullanılmaya da özen gösterildi.
 
 

Ayet ve Hadislerle İslam (Arapçalı) isimli 296 sayfadan oluşan kitap ; Ahmet Çakır tarafından yazılmış ve ENSAR NEŞRİYAT yayınevinin 10.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bir Yanılsamanın Geleceği pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Bir Yanılsamanın Geleceği indir, Bir Yanılsamanın Geleceği oku ve Bir Yanılsamanın Geleceği pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ayet ve Hadislerle İslam (Arapçalı) pdf – Yandex indir - PDF indir