Ay Metali pdf – Yandex indir

Ay Metali pdf – Yandex indir

“Birdenbire saldırı altında olan tarafın da çatışmada yer aldığı görüldü. Şimdiye kadar ne kendilerini göstermişlerdi ne de ateş açmışlardı ama çatıda bir hareketlilik yaşandı ve bir tür makinenin çıkık şekilli kolları göründü. Nişancıların pek çoğu, gizemli nesneye yoğunlaşarak ateş açtılar fakat görünüşe göre pek bir etkisi olmadı. Sahayı daha net bir şekilde görebilmek için bir kayanın üzerine çıkan Bings, bir gruba baltalarla ileri atılmalarını ve heybetli kapıları indirmelerini emretmek üzereydi ki ıslık sesine benzer bir ses çıkararak çatıdan kör edici bir parlama geldi ve saldırganların yüzüne ani bir sıcaklık çarptı. Bings tünediği yerde tahtalı köyü boyladı ve Yok Edici’nin tırpanı hızla bir sağa bir sola savrulmuş gibiydi, hayatta kalan birkaç kişi sığınmak için kayaların arkasına sürünene kadar sıkı saflar hâlindeki çete, sıra sıra yerle bir edildi.”
 

Ay Metali isimli 96 sayfadan oluşan kitap ; Garrett P. Serviss tarafından yazılmış ve LAPUTA KİTAP yayınevinin 07.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Katledilen Şair (Karton Kapak) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Katledilen Şair (Karton Kapak) indir, Katledilen Şair (Karton Kapak) oku ve Katledilen Şair (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ay Metali pdf – Yandex indir - PDF indir