Avucumda Soğuk Elin pdf – Yandex indir

tarafından
13
Avucumda Soğuk Elin pdf – Yandex indir

“Aickman’ı okumak bir sihirbazı izlemek gibi. Genellikle numarasının sırrı hakkında pek bir fikrim bile olmuyor ama o kadar güzel yapıyor ki.” –Neil Gaiman
 
Çağdaş korku edebiyatının tuhaf kurgu alanında öne çıkan isimlerden biri olan, kendi tercih ettiği tabirle “garip öyküler” kaleme alan Robert Aickman, doğrudan dehşet verici eserler yazmak yerine satır arasına gizlediği tekinsizliklerle kendine has bir korku öyküsü türü oluşturmuş ve günümüzün birçok yazarına da ilham vermiş bir yazar. 1975’te yayımlanan Avucumda Soğuk Elin ise Aickman’ın bu yönünü en çok yansıttığı kitaplarından biri.
 
Sekiz garip öykünün bir araya geldiği bu kitapta, hayaletli mekânlar, aristokrat kahramanlar gibi birçok alışıldık korku unsurunun Aickman’ın ikircikli üslubuyla nasıl dönüşüme uğradığını ve klasik bir vampir hikâyesi anlatırken kendi üslubunda da değişiklik yapan Aickman’ın ustalığının farklı veçhelerini görmek mümkün.
 
Çoğumuz iki insanızdır. Sadece tek bir kişi olan kimsede bir eksiklik vardır.
 

Avucumda Soğuk Elin isimli 288 sayfadan oluşan kitap ; Robert Aickman tarafından yazılmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 27.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yoklukla Dolu Ellerin pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Yoklukla Dolu Ellerin indir, Yoklukla Dolu Ellerin oku ve Yoklukla Dolu Ellerin pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Avucumda Soğuk Elin pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.