Atılımlar Marx’ın Tarihsel Atılımı ve Yeni Komünizm ile Daha İleri Bir Atılım Temel Bir Özet pdf – Yandex indir

Atılımlar  Marx’ın Tarihsel Atılımı ve Yeni Komünizm ile Daha İleri Bir Atılım  Temel Bir Özet pdf – Yandex indir

Biraz sonra giriş yapılacak kavramların pek çoğu, şeyleri yüksek düzeyde bir teorik soyutlamayla ele almayı gerektirmektedir. Bu konulara henüz temel bir aşinalığı bulunmayan kişiler için, konuları anlaşılır hale getirmek, insanların başlıkta esas olarak kastedilen şeyi “anlayabilmelerini” sağlamak, ayrıca bu konulara zaten aşina ve taraftar olanlar için de, bunların daha derin şekilde kavranması, üzerinde çalışılması ve insanlığın kurtuluşunda derin bir sıçrama gerçekleştirecek nihai amacı komünizm olan bir devrime katkı sağlayacak bu teorinin, mümkün, gerekli ve acilen ihtiyaç duyulan bir şey olduğunu göstermek için elimden gelenin en iyisini yaptım.
Bu çalışma, önemli bir açıdan Komünizmin Yeni Sentezi: Temel Yönelim, Yöntem ve Yaklaşım ve Esas Unsurlar – Taslak  çalışmasının detaylandırılmasıdır. Aynı zamanda, başlıkta da belirtildiği gibi bu “temel bir özettir” çünkü burada ele alınan konuların çoğunun kapsamlı bir açıklaması YENİ KOMÜNİZM kitabında yer almaktadır. Ayrıca buradaki önemli unsurlar önemli açılardan devrimin el kitabı olarak hizmet edebilecek BAsics içindeki seçmelerde bulunmaktadır. Marx zamanından itibaren geliştirilen ve yeni komünizm ile daha ileri şekilde geliştirilerek sentezlenen komünist hareketin teorisi, stratejik yönelimi ve hedefleri hakkında derinlemesine bir tartışmaya ihtiyaç bulunmaktadır.
                                                                                              Bob AVAKIAN
 

Atılımlar
Marx’ın Tarihsel Atılımı ve Yeni Komünizm ile Daha İleri Bir Atılım Temel Bir Özet isimli 112 sayfadan oluşan kitap ; Bob Avakian tarafından yazılmış ve EL YAYINLARI yayınevinin 31.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Runik Bilgi Serisi Seti -2 (35 Kitap) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Runik Bilgi Serisi Seti -2 (35 Kitap) indir, Runik Bilgi Serisi Seti -2 (35 Kitap) oku ve Runik Bilgi Serisi Seti -2 (35 Kitap) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Atılımlar Marx’ın Tarihsel Atılımı ve Yeni Komünizm ile Daha İleri Bir Atılım Temel Bir Özet pdf – Yandex indir - PDF indir