Atakan Dinazor Macerası pdf – Yandex indir

tarafından
7
Atakan Dinazor Macerası pdf – Yandex indir

Atakan’ın iki yeni macerası meraklısıyla buluşuyor. 
Dinozor Macerası, Atakan’ın annesiyle beraber ilk defa dinozor iskeletlerinin ve fosillerin sergilendiği müzeye gitmesini anlatıyor. Hareketli bir müze gezisinin ardından kahramanımızı evde de bir sürpriz bekliyor. 

Atakan serisi 3-7 yaş erkek çocuklar için hazırlanmış 18 hikâye kitabından  oluşuyor. Her kitap 16 sayfa, her sayfası renkli resimli maceralar içeriyor. Her bir kitap, Atakan’ın başından geçen bir olayı konu alıyor.

Atakan, yaşıtı çoğu erkek çocuğu gibi meraklı, hareketli ve heyecanlı. Dünyayı bir an önce keşfetmek istiyor. Bu arada küçük çocuklara özgü duygularını da olabildiğince özgür bir şekilde dışa vuruyor. Bazen bir şeyi tutkuyla istiyor, çevresindeki bütün canlıları çok seviyor, aksilikler karşısında öfkeleniyor ve üzülüyor. Bazen de korkuyor. Bütün bunları, yanından hiç ayırmadığı sevgili köpeği Çomar’la  birlikte yapıyor. Annesiyle babası, birbirinden ilginç maceralarında hep Atakan’ın yanında yer alıyor, ona destek oluyorlar.
 
 

Atakan Dinazor Macerası isimli 16 sayfadan oluşan kitap ; Seda Darcan Çiftçi tarafından yazılmış ve KAKNÜS YAYINLARI yayınevinin 18.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Atakan Dinazor Macerası pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.