Assua Başlangıç pdf – Yandex indir

tarafından
7
Assua  Başlangıç pdf – Yandex indir

Lidya ıssızlığın ortasındaki bir adada, tek tanıdığı kişilerin ailesi olduğu sakin ve huzurlu günleri olan bir genç kızdı. Ancak bir gün cenneti kızıl saçlı korsanların çizmeleriyle ve döktükleri kanla kirlendi. Artık hayat mücadelesi başlamıştı, endişeden uzak çocukluk günleri geride kalmıştı.
 
“Bunca zamandır varlığından haberi olmadığı ülkesine hiçbir yardımı dokunmamıştı, şimdi çocuklarını kaybeden aileleri, anne babalarını kaybeden çocukları, korkusundan evden dışarıya adımını atamayan insanları düşündükçe benliği sakin bir köşede güvenli bir hayat sürmeye itiraz ediyordu. Bu tanımadığı ama nasılsa doğduğundan beri yanındalarmış gibi hissettiği insanlara karşı elinden geleni yapmalıydı.”
 

Assua
Başlangıç isimli 300 sayfadan oluşan kitap ; Melisa Lidya Sarı tarafından yazılmış ve PERSEUS YAYINEVİ yayınevinin 03.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Emile ya da Çocuk Eğitimi Üzerine pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Emile ya da Çocuk Eğitimi Üzerine indir, Emile ya da Çocuk Eğitimi Üzerine oku ve Emile ya da Çocuk Eğitimi Üzerine pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Assua Başlangıç pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.