Aşkın Kokusunu Aldım / Sancaktarlar Serisi 4 pdf – Yandex indir

tarafından
11
Aşkın Kokusunu Aldım / Sancaktarlar Serisi 4 pdf – Yandex indir

Aşktan kaçan bir kadın… Aşktan yanarak vazgeçmiş bir adam… Yaralarını sarmalarına engel olan yalanlar ve geçmişten gelen büyük sırlar…

Hiçbir aşk bu kadar imkânsız olmamış ve hiç kimse aşkı bu kadar çok istememişti.
Futboldaki büyük başarılarını antrenörlüğüne de taşıyan Barış Dağlı için hayat, tek ailesi olan Fırat’tan ibaretti. Onu korumak adına, ustaca kullandığı kelimeleriyle karşısındakini çileden çıkaran Serra Sancaktar’ı hayatına dâhil etmeye karar verdiğinde genç kadının menekşe kokusunu hesaba katmamıştı. Üstelik artık kalbi gibi takımı da tehlikedeydi. Hırsına yenilen oyuncusunun ölümünün ardındaki sırlar, karanlık geçmişi yeniden aydınlattığında Barış’ın önce kalbini, sonra da Serra’yı kurtarması gerekecekti.

Güçlü ve başarılı Serra Sancaktar, etrafına ördüğü duvarların arasında örnek bir hayat yaşarken kendini büyük bir skandalın içinde bulmuştu. Üstelik onu, ailesi için bir tehdit olarak gören Serra, hayatını kabusa çevirmeye kararlı olan Barış Dağlı’nın puslu gözlerine baktığı andan itibaren artık eski Serra değildi.

Her zorluğa direnen Serra’nın gücü bir tek aşka yetmediğinde, kırılan kalbinin parçalarını toplaması hiç kolay olmamıştı. Çünkü tüm bencilliği ve hainliğiyle, başka bir kadının yaktığı bu adama âşıktı.

Soluksuz okuyacağınız bir macera ve her satırında size kendini hissettirecek amansız bir aşk hikâyesi…
 

Aşkın Kokusunu Aldım / Sancaktarlar Serisi 4 isimli 496 sayfadan oluşan kitap ; Meral Kır tarafından yazılmış ve OLİMPOS YAYINLARI yayınevinin 17.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Togarma'nın Çocukları pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Togarma'nın Çocukları indir, Togarma'nın Çocukları oku ve Togarma'nın Çocukları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Aşkın Kokusunu Aldım / Sancaktarlar Serisi 4 pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.