Aşka Yağmur Karıştı pdf – Yandex indir

tarafından
10
Aşka Yağmur Karıştı  pdf – Yandex indir

Hiç gitmeyecek gibi düşündüğüm sen, anladım ki gidebiliyormuşsun. Şimdi öyle bir hayat var ki önümde, gülmem mahkûm, ağlamam mahpus, yaşamım ise bir gardiyan. Belki beni hiç sevmedin, ben ısrarımla seni üzerime aldım, bilemiyorum… Aklıma takılan bir soru var; kokunu duymadan yaşayabilecek miyim? Çünkü noktası konmuş cümle gibi solumamı durdurdun sen.

Yüreğinde toplar bavullarını, sevdalısına yazdığı bu mektubu sıkar avuçlarında ve hasret, üzüntü, acı biletini keser kendine… Yolların şamarını yüzünde hissederek, bilinmezlere doğru, yürür, yürür, yürür…
 

Aşka Yağmur Karıştı isimli 214 sayfadan oluşan kitap ; Gülsüm Ayışığı tarafından yazılmış ve KİTAP MÜPTELASI YAYINLARI yayınevinin 05.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bilgelik Günlüğü / Bütün Eserleri XVI (Karton Kapak) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Bilgelik Günlüğü / Bütün Eserleri XVI (Karton Kapak) indir, Bilgelik Günlüğü / Bütün Eserleri XVI (Karton Kapak) oku ve Bilgelik Günlüğü / Bütün Eserleri XVI (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Aşka Yağmur Karıştı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.