Aşk Ötesi pdf – Yandex indir

tarafından
11
Aşk Ötesi pdf – Yandex indir

* Yemyeşil bahçedeki baharın müjdecileri papatyalar, yeşil ve sarı renkleriyle bezenmiş kocaman bir halı gibiydi. Kızıl renkli gelincikler, sanki dudağına ruj sürmüş güzel bir kadının kendisine gülümsemesini anımsatıyordu. Bir süre hiç kımıldamadan bu doğa mucizesini seyretti.
 
***
* Artık sessiz sessiz ağlamaya başlamıştı. Elleri, ayakları titriyordu. Hiçbir şey düşünemeyecek durumaydı şimdi. Elindeki zarfı bir kenara attı ve küçük masanın yanına oturup dizlerini göğsüne çekti. İki kolunu dizlerine dolayıp başını dizlerinin arasına dayadı ve uzun bir süre öylece kaldı orada.
 
***
* Ayrılığı, hasreti ve özlemi bir arada taşıyan bu vapur düdükleri martıların seslerine karışır dururdu. Hele evlerin balkonlarına kadar gelen martıların neşeli çığlıkları hiç de rahatsız etmiyordu çevre sakinlerini. Onlar da balkonlarda kendilerine verilen ekmek kırıklarından oluşan yemler için sanki hep birlikte teşekkür ederlerdi attıkları çığlıklarla.
 
***
* Zaman zaman ellerinin birleştiği anlarda lokantanın ışıklarıyla hafifçe aydınlanan denizin, bir devin nefes alış verişi gibi kabarıp inmesini büyük bir zevkle izliyorlardı. İskeleyle vapur arasına sıkışıp kalan deniz, özgürlüğüne kavuşmak istercesine çırpınmaktaydı sanki…
 

Aşk Ötesi isimli 112 sayfadan oluşan kitap ; Suat Özönder tarafından yazılmış ve TUNÇ YAYINCILIK yayınevinin 14.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Aramak / İrfan Pınarından Öyküler 3 pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Aramak / İrfan Pınarından Öyküler 3 indir, Aramak / İrfan Pınarından Öyküler 3 oku ve Aramak / İrfan Pınarından Öyküler 3 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Aşk Ötesi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.