Aşk ile Boya – Büyüklere Boyama Kitabı pdf – Yandex indir

Aşk ile Boya – Büyüklere Boyama Kitabı  pdf – Yandex indir

Renklerin iyileştirici etkisi olduğunu bilmeyen yoktur. Hele bu renkler kullanmayı en sevdiklerinizse… Yediden yetmişe her yaş için uygun olan boyama kitabımız sevdiğiniz renkleri kullanmanız için size fırsat sunuyor. Kitabı açtığınızda karmaşık desenler, birbirine geçmiş modellerle karşılaşacaksınız. Sakın korkmayın! Günlük hayattaki karmaşadan uzaklaşmanızı sağlayacak olan bu kitapla içinizdeki ressam ortaya çıkacak. Kesinlikle müptelası olacağınız bu boyama kitabı sizleri dünyadan soyutlayacak. Bir an önce işlerimi bitireyim de başına oturayım diye vakit kollayacaksınız. Kural yok, sınırlandırma yok tamamıyla özgür olacağınız bu kitapları istediğiniz yere de taşıyabilirsiniz. Bu yüzden çok pratik bir hobi. İhtiyacınız olan şeyler boya kalemleri ve “Aşk ile Boya”. Duyduğumuza göre insanlar hangi deseni hangi renk ile boyasam diye rüyalar görüyormuş. Sakın ha kendinizi fazla kaptırmayın. Başlayınca bırakmak zor oluyor.
İyi eğlenceler, iyi boyamalar.
 

Aşk ile Boya – Büyüklere Boyama Kitabı isimli 72 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve EMA KİTAP yayınevinin 28.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Burcunuza Göre Seks Hayatınız pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Burcunuza Göre Seks Hayatınız indir, Burcunuza Göre Seks Hayatınız oku ve Burcunuza Göre Seks Hayatınız pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Aşk ile Boya – Büyüklere Boyama Kitabı pdf – Yandex indir - PDF indir