Aşk Armağanı pdf – Yandex indir

tarafından
15
Aşk Armağanı pdf – Yandex indir

Rabindranath Tagore… Şairler şairi… Yirminci yüzyılın çığır açan figürlerinden biri… Anlatılarının parlaklığı ve ölçülemez şiirsel yeteneğiyle Aşk Armağı’yla sizlere edebi hazla dolu bir yolculuk yaptıracak…

“Yürüyerek bahçeme gel sevgilim. Gözüne çarpmak için kendilerini zorlayan ateş gibi çiçeklerimin yanından geç. Gurubun ani bir harikası aydınlatır ve sonra yine kaçar gibi sevinçli bir tesadüfle bazen durarak yanlarından geç.
Çünkü aşk armağanı çekingendir, ismini asla söylemez; tozlar arasında bir sevinç titremesi yayarak gölgeler altından kaçar. Ona yetiş ya da sonsuza kadar kaçır. Fakat yakalanabilecek bir armağan zayıf bir çiçekten veya alevin can çekiştiği bir ışıktan ibarettir.”

Hindistan’ın zengin kültürel mirasını Batı’ya tanıtan ve Nobel Ödülü kazanan ilk Avrupalı olmayan Hindistan’ın en beğenilen yazarı TAGORE’u bir solukta okuyacaksınız.
 
 

Aşk Armağanı isimli 66 sayfadan oluşan kitap ; Rabindranath Tagore tarafından yazılmış ve GUFO YAYINLARI yayınevinin 15.02.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Harput Emir'i ve Türk Orduları Başkumandanı Bellek Gazi (Resimli) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Harput Emir'i ve Türk Orduları Başkumandanı Bellek Gazi (Resimli) indir, Harput Emir'i ve Türk Orduları Başkumandanı Bellek Gazi (Resimli) oku ve Harput Emir'i ve Türk Orduları Başkumandanı Bellek Gazi (Resimli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Aşk Armağanı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.