Aşağıdaki Yangın / Deniz Üçlemesi 3 (Karton Kapak) pdf – Yandex indir

Aşağıdaki Yangın / Deniz Üçlemesi 3 (Karton Kapak) pdf – Yandex indir

Nobel ödüllü yazar William Golding, Deniz Üçlemesi dizisinin bu üçüncü kitabında karakterleri ve olay akışını beklenmedik kırılmalarla süslüyor. Alcyone’dan gemiye gelen Benét ile Summers’ın çatışmaları, Bay Prettiman’in hümanist dönüşümü, şimdiden çatışmalı, gizemli bir toplum haline gelmiş gemideki başka pek çok karakter, genç İngiliz aristokratı Edmund Talbot’ın gözünden incelikle betimleniyor. Golding, Talbot’ın giderek bir kabusa dönen Avustralya yolculuğunda duyarlılık ve gaddarlık arasında salınan insanı en yalın haliyle okura sunuyor. Talbot Avustralya’ya ulaşabilecek midir? Onu nasıl bir yaşam beklemektedir? Deniz Talbot’ı ve yolcuları nasıl dönüştürmüştür? Deniz Üçlemesi’nin yanıtları bu kitapta saklı.
 

Aşağıdaki Yangın / Deniz Üçlemesi 3 (Karton Kapak) isimli 312 sayfadan oluşan kitap ; William Golding tarafından yazılmış ve TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevinin 19.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Maktul pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Maktul indir, Maktul oku ve Maktul pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Aşağıdaki Yangın / Deniz Üçlemesi 3 (Karton Kapak) pdf – Yandex indir - PDF indir