Artık Saklanamazsın pdf – Yandex indir

tarafından
3
Artık Saklanamazsın pdf – Yandex indir

Her şeyin aynı kalması için her şey değişmeli…
 
Sherlock Projesi… Sevgilisi Defne’yle üzerinde çalıştıkları projeye bu ismi vermişti Erol. Ve şimdi projeyi yatırımcı adaylarına anlatırken çok geçmeden hayatının alt üst olacağından tamamen habersizdi…
Proje, sunumunu yaptığı gün pek kimsenin ilgisini çekememiş olsa da kısa sürede etrafı güçlü ve gizemli yatırımcılarla, birbirinden güzel kadınlarla sarılacaktı.
Herkes Sherlock’u istiyordu. Kimisi bütün insanları her anlamda öngörülebilir ve yönetilebilir tüketicilere dönüştürmek için, kimisi insanlığın eşitliği adına, kimisi de dünyayı bir tür dijital hapishaneye dönüştürmek niyetiyle.
Peki Erol yarattığı bu silahı kimin eline bırakacak?
Bir anlamda dünyanın kaderini belirleme oyununda kimin yanında yer alacak?
 
Artık Saklanamazsın Emre Sayer’in ikinci kitabı. İlk kitabı 2048’le bizi yakın gelecekte geçen sürükleyici bir maceraya götüren Sayer, bu kitapta çıtayı daha da yükseltiyor. Çünkü Erol’un müthiş fikri Sherlock Projesi aslında tam da şimdiyi anlatıyor. Ama çoğumuzun henüz fark edemediği şimdiyi…
 

Artık Saklanamazsın isimli 368 sayfadan oluşan kitap ; Emre Sayer tarafından yazılmış ve BUTİK YAYINCILIK yayınevinin 01.02.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Artık Saklanamazsın pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.