Arsen Lüpen / Oyuk İğne pdf – Yandex indir

tarafından
3
Arsen Lüpen / Oyuk İğne pdf – Yandex indir

Gece saatlerde, bir malikânedeki korkunç gürültü tüm ev halkını uyandırır. Alt katta, malikânenin sekreteri öldürülmüştür. Hırsızlık izleri vardır ama her şey yerli yerinde görünüyordur. Ne tür bir hırsız hiçbir şey çalmamak için cinayet işler ki?

Davadaki ilk dedektif, henüz liseden mezun olmadığı gerçeğini gizlemek için takma sakal takan, zeki genç Isidore Beautrelet’dir. Diğer dedektifler onu ciddiye almasa da Beautrelet, centilmen hırsız Arsen Lüpen’in bu olaydaki izini hemen fark eder. Çok geçmeden Lüpen’in, çalma fırsatı bulduğu en değerli nesnenin peşinde olduğu anlaşılır: Oyuk İğne. Fransa kralları tarafından nesilden nesile aktarılan bu nesne, cumhuriyeti yıkabilecek bir sırrı taşıyordur. Şimdiye kadar hiç kimse Lüpen’in şeytani planlarından birini bozmayı başaramamıştır ama Beautrelet acemi şansının yardımıyla onu alt edebileceğine inanır.
 
 

Arsen Lüpen / Oyuk İğne isimli 224 sayfadan oluşan kitap ; Maurice Leblanc tarafından yazılmış ve KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 16.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Arsen Lüpen / Oyuk İğne pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.